Fitness >> FitnessRestart
Linka
  FITNESSRESTART  
  Pojďme společně restartovat naše tělo a vrátit ho do kondice jako před covidovou pauzou. Nebojte se, neskočíme do toho po hlavě, nebude to výzva, kde se zničíme na dalších pár dní. Začneme zlehka, půjde nám jako vždy především o kvalitu před kvantitou. Připomeneme si základní pravidla - zapojení středu těla, dýchání. V maximálním počtu 4 osob bude dostatek času na kontrolu a diskusi.

Fitness RESTART je pomalý typ cvičení, zaměřující se na prevenci bolesti zad nebo na snížení již vzniklých bolestí v oblasti páteře vlivem sedavého zaměstnání a špatných pohybových návyků. Je doplněna o rehabilitační cviky a využívá především váhu vlastního těla. Pozornost je z velké míry věnována aktivaci hlubokého stabilizačního systému, neboli středu těla (core), zlepšení stability bederní páteře a dosažení pružného, ale zároveň silného těla. V daných pozicích je kladen důraz především na kvalitu provedení. Cvičení je vedeno od nejjednodušších pozic po ty složitější, tak abyste si mohli uvědomit slabší a klíčová místa na těle a na ty se zaměřili a správně je korigovali. Cílem tohoto cvičení je zlepšení vnímání vlastního těla. Cvičí se jak vleže na zemi, v kleku, tak v různých sedech i ve stoji. Na lekci se nejen příjemně protáhnete, zahřejete a zpevníte, ale také se naučíte správné technice cvičení. Cvičíme naboso.

  Rozvrh lekci
Linka
  Vaši trenéři  
  Blanka Natálka    
FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 774 359 904 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz