Fitness >>SM System
Linka
  SM SYSTÉM Co je SM Systém/ Jak cvičení probíhá / Kurzy
 

CO JE SM SYSTÉM

SM systém je rehabilitační metoda, která se skládá ze souboru cviků se speciálními lany. Díky tomuto cvičení aktivujete spirální svalové řetězce, které funkčně působí na stabilizaci a mobilizaci páteře. Stabilita (pevnost) a mobilita (pohyblivost, pružnost) jsou dvě vlastnosti páteře, které se navzájem ovlivňují a jedna bez druhé nemůže existovat.

Cvičení je vhodné pro jakoukoliv věkovou skupinu od 5 let do 100 let – děti, ženy, muži, senioři, těhotné, nevrcholové i vrcholové sportovce. SM systém je vhodný pro lidi s bolesti zad nebo pro ty, kteří chtějí poruchám páteře předejít. SM systém je vhodné začít cvičit, pokud chceme odstranit svalové dysbalance, zlepšit vadné držení těla, korigovat pohyb či uvolnit a regenerovat meziobratlové ploténky. SM Systém funguje i jako optimální kondiční a protahovací cvičení celého těla.

Kruhovy Trenink
Linka
 

JAK CVIČENÍ PROBÍHÁ:
Nezbytnou součástí cvičení podle této metody je elastické SM systém lano, které klade odpor proti prováděnému pohybu. Pro cvičení se využívají různé polohy a pozice. Vystřídáte tak cviky ve stoje, vsedě, na jedné noze či na balančních podložkách. Veškeré pomůcky vám budou k dispozici v našem studiu.

UZAVŘENÉ KURZY
Cvičíme v uzavřené skupině pod dohledem zkušených lektorek v maximálním počtu 6ti osob, což nám umožňuje pohlídat správné provedení cviků a manuální dopomoc do správné pozice. Kurz je v délce 8 lekcí, každá lekce trvá 55 minut. Pokud vstupujete do kurzu poprvé, je vhodné absolvovat jednu individuální lekci.

SM system
Linka
 

MOŽMOST VYZKOUŠET CVIČENÍ
Připravili jsme pro vás ukázkové lekce ZDARMA, přijďte si vyzkoušet SM systém na vlastní kůži.

UKÁZKOVÁ LEKCE
lekce v pondělí v 17:00, dne 09.10.2023, ZDARMA
. Na tuto lekci se není třeba rezervovat.

KURZY
Kurz l. – lekce v pondělí v 16:00, začátek kurzu 16.10.2023, cena kurzu 2 000 Kč
Kurz II. – lekce v pátek v 17:00, začátek kurzu 16.10.2023, cena kurzu 2 000 Kč

Linka
  Rozvrh lekci
Linka
  Vaši trenéři
  Nataálka      
FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 774 359 904 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz