Fitness >>Pump Fit
Linak
  PUMP FIT Co je Pump Fit / Čeho dosáhnu
 

 

CO JE PUMP FIT

Jedná se o systém chytře sestavených kondičních programů, které mají vždy na 3 měsíce sestavenou stejnou choreografii. Tři měsíce je ideální doba na to, aby se člověk naučil všechny cviky provádět správně, zapamatoval si choreografii a cvičení si opravdu užíval. Po čtvrt roce se kompletně mění choreografie i hudba, takže opět dostanete nový impuls a chuť do cvičení.

PUMP FIT je tréninkový program s nakládací činkou, který velmi rychle vyrýsuje a posílí celé vaše tělo. Lekce je zaměřena na budování svalů, zlepšení vytrvalosti a rozvoj všeobecného kondičního i pohybového základu. Během jedné hodiny procvičíte všechny hlavní svalové skupiny. To vše za doprovodu úžasné, silně motivující hudby.
Zátěž na tyč se volí podle vaší vlastní momentální fyzické kondice, lekce je tedy vhodná jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. PUMP FITvás zaručeně dostane do formy.
Cílem PUMP FIT je zesílit a procvičit všechny svalové skupiny, zlepšit fyzickou kondici a svalovou vytrvalost. Získáte pevné a vypracované tělo.

Combat
Linka
 

ČEHO DOSÁHNU CVIČENÍM

Za jednu lekci spálíš až 540 kalorií, procvičíš, vytvaruješ celé tělo a zesílíš střed těla a spálíš až 540 Kcal, Získáš vytrvalost, vyrýsované nohy, pevné hýždě, ploché břicho, silné záda, vytvarovaná ramena a paže.

 

 

Linka
  Rozvrh lekci
Linka
  Vaši trenéři
  Blanka Karolína    
FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 774 359 904 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz