Fitness >>.H.E.A.T. Program
Linka
  H.E.A.T PROGRAM Co je H.E.A.T. PROGRAM / Maxerrunner / Lekce
 

CO JE H.E.A.T PROGRAM
H.E.A.T. jsou začáteční písmena 4 slov v anglickém jazyce – High Energy Aerobic Training. Tato čtyři slova se dají volně přeložit jako: Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem

. H.E.A.T. Program je možno vysvětlit  pouze jedním jediným slovem a tím je “CHŮZE“. Při cvičení se proto nemusíte bát žádných otřesů, skákání nebo složitých kombinací. Hned na začátku je třeba říci, že pohybová aktivita H.E.A.T. Program je zcela unikátní a je určena pro VŠECHNY bez rozdílu věku a kondice. Je nejen pro mladé, trénované, hubené a vytrvalé. Zvládnou ho náctiletí ale i lidé v důchodovém věku. Kondiční chůze je určena pro každého, kdo se sebou chce něco dělat, kdo chce být zdravý a kdo se chce prostě cítit dobře.  Jedná se o pohybovou aktivitu, která se od ostatních liší svou výjimečností v tom, že spočívá jen v obyčejném a nejpřirozenějším lidském pohybu. Tudíž ji zvládne každý, kdo umí chodit.

Jedná se o skupinové cvičení, kdy se chodí na speciálním pásu Maxerrunner. Ovládání pásu je naprosto jednoduché, má pouze tři ovládací prvky. Díky tomu, že je pás mechanický, řídíte si náročnost chůze sami. Nemusíte se tedy bát, že se pás rozjede rychle anebo chůze bude obtížná. Celá lekce, která trvá cca 50 minut, je vedena instruktorem, který má za úkol pro Vás být pouze průvodcem – nikdy Vám nikdo nepřikazuje, jak máte jít. To je vždy jen a pouze na Vás. Protože každý máme možnost volby a můžeme si vybrat svou cestu. Pomocí hudby, která je na lekci, si můžete zvolit Váš motivační vrchol.

Na lekci potřebujete pohodlné sportovní savé oblečení, ručník a prima náladu. Doporučujeme na první lekci dorazit minimálně o 5 min. dříve, instruktor Vám vysvětlí nastavení pásu atd

Heat Program
Linka
 

MAXERRUNNER – JEDINEČNÝ MECHANICKÝ PÁS:
Díky patentu nemá ve fitness konkurenta. Pás MAXERRUNNER jako jediný mechanický pás na světě může měnit sklon v průběhu celé lekce. Klient díky této patentované  technologii získává jak možnost individuálního nastavení přesně na míru klienta, ale také obrovskou variabilitu kdy nám pás věrně kopíruje terén reálného prostředí. Nesmíme ale také opomenout další nedílnou část patentu a to jsou drobné válečky pod deskou, které nám vytvářejí absolutně kluzný povrch s minimalizaci tření. Což nám zase věrně kopíruje outdoorové podmínky – necítíme žádný odpor stroje – cítíme jen reálnou kopii pravé chůze ve vnitřním prostředí. Ne nadarmo bývá MAXERRUNNER odborníky nazýván motorickou laboratoří. Je zkonstruován tak aby věrně kopíroval venkovní prostředí a vytvářel ideální povrch pro přirozenou chůzi.

Linka
 

LEKCE H.E.A.T
Lekce H.E.A.T. PROGRAM
Klasická H.E.A.T. lekce vhodná pro začátečníky, při které je kladen důraz na zvládnutí nastavení a ovládání pásu a naučení základních technik a správné držení těla.
Klasická lekce čisté chůze, ve které se mísí všechny techniky od pomalé, přes rychlejší dynamičtější včetně kopců. Tento typ lekce je vhodný jak pro začínající, tak pokročilejší. Jaké tempo si zvolíte, je jen na Vás.
Lekce trvá 50 min. a je doplněna pětiminutovým protažením.

Lekce H.E.A.T. ZAČÁTEČNÍCI
Lekce vhodná pro začátečníky, při které je kladen důraz na zvládnutí nastavení a ovládání pásu a naučení základních technik mezi které patří zejména walking a treking. Tyto lekce jsou vždy uzpůsobeny tak, aby je zvládl opravdu každý. Zpravidla bývají vedeny jako „spalovací“, kdy se po většinu času nacházíme v aerobním pásmu se schopností neustále přijímat kyslík v dostatečném množství a podpořit tím spalování tukových zásob našeho těla.
Lekce trvá 50 min. a je doplněna pětiminutovým protažením.

Lekce H.E.A.T. SPALOVACÍ
Lekce určená převážně na redukci hmotnosti – spalování tuků, nižší intenzita zátěže, velmi vhodná i pro začátečníky. Celá lekce se jde pomaleji, bez velkých rychlostních i zátěžových výkyvů. Po většinu času se nacházíme v aerobním pásmu se schopností neustále přijímat kyslík v dostatečném množství a podpořit tím spalování tukových zásob našeho těla.
Průměrná hodnota tepové frekvence se pohybuje v aerobním rozhraní, tedy 65-80 % max. tepové frekvence. Tepovou frekvenci lze zjistit pomocí měřiče, který můžete mít vlastní (nejčastěji ve svých hodinkách) nebo vám jej zdarma zapůjčí instruktorka ve fit studiu
Lekce trvá 50 min. a je doplněna pětiminutovým protažením.

Lekce H.E.A.T. KONDIČNÍ
Intenzivní a velice dynamická lekce, zařazují se i úseky se silovým zaměřením. Využíváme silových, běžeckých a dynamických technik. Vzhledem k absenci nebo minimálnímu množství klidových intervalů je i tepová frekvence převážně v unaerobní zóně, nad 85 % max. tepové frekvence. Vysoké zatížení umožňuje z dlouhodobého hlediska zvyšovat a posunovat maximální limity, rozvíjet fyzickou a psychickou odolnost organismu a vytrénovat kondici.
Lekce trvá 50 min. a je doplněna pětiminutovým protažením.

Lekce H.E.A.T. VIDEOPROJEKCE
Klasická H.E.A.T. lekce vhodná I pro začátečníky,která je doplněna motivující videoprojekcí.
Klasická lekce čisté chůze, ve které se mísí všechny techniky od pomalé, přes rychlejší dynamičtější včetně kopců. Tento typ lekce je vhodný jak pro začínající, tak pokročilejší. Jaké tempo si zvolíte, je jen na Vás.
Lekce trvá 50 min. a je doplněna pětiminutovým protažením.

Linka
  Rozvrh lekci
Linka
  Vaši trenéři  
  Blanka Pavla Hanka Kristyna
  Michaela Věrka Romana Markéta
FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 774 359 904 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz