Linka
  ALPINNING  
 

ALPINNING™ program je originální novinkou ve fitness, je to aktivita, kterou vykonává skupina lidí za doprovodu motivující hudby pod vedením proškoleného instruktora na speciálním mechanickém pásu Alpitrack. Tento program byl vyvinut pro lidi každého věku a úrovně zdatnosti. Vychází z nejpřirozenějšího lidského pohybu, z chůze.

ALPINNING™ program kombinuje trénink-chůze, běh, s mnoha cviky dalšími pomůckami, jako jsou činky, gumy, nebo overbally. Tento program byl vytvořen s vědomím, že každý z nás má při tréninku jiné potřeby a cíle, proto program ALPINNING™ disponuje lekcemi v několika úrovních. Každý účastník zvolí tu úroveň zdatnosti, která odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům.

Je to unikátní kardiovaskulární cvičení, které posiluje dolní i horní část těla. Zlepšuje aerobní kapacitu a zároveň spaluje velké množství kalorií. Díky závěrečnému protažení a posilování jak na ALPITRACK trenažéru pomocí expanderů, tak mimo něj zvyšujeme posttréninkový energetický výdej. Během celé lekce pohodlně kontrolujeme všechny tréninkové parametry (rychlost chůze, tepovou frekvenci,energetický výdej,uběnuté kilometry).

Na lekci je potřeba vzít si s sebou: pohodlné sportovní oblečení, vhodnou obuv, ručník, dostatek tekutin, ideálně vodu, nebo iontový nápoj.

Alpinning není jen procházka, ale správný krok k dokonalé postavě.

Alpinning
Linka
  Rozvrh lekci
Linka
  Vaši trenéři  
  Blanka Pavla Hanka Liba
  Michaela Věrka Romana Markéta
  Veronika Kristyna      
 
FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 775 609 936 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz