Program zdravého hubnutí Profidiet
 
  Zdravě Postupně Chutně Bezpečně Bez
jojo efektu
Bez hladu  

Redukční program Profidiet Vám nabízí postupnou redukci hmotnosti prostřednictvím zdravých a chutných hyperproteinových jídel.

Není podstatné, jestli potřebujete zhubnout 5 nebo 50 kg, zapojte se do našeho redukčního programu. Dodáme Vám proteinové jídlo po celou dobu Vašeho hubnutí. Celá dieta samozřejmě probíhá pod odborným dohledem a před začátkem je nutné podstoupit konzultaci a měření. Po dobu celého programu s Vámi budeme konzultovat všechny úskalí osobně a pomůžeme Vám splnit Vaše cíle.

Jak to funguje?
Jak už vyplývá ze samotného názvu diety, nedílnou součástí jídelníčku jsou potraviny s vysokým obsahem bílkovin. Cílem diety je zvýšit příjem proteinů a zároveň snížit příjem cukrů a tuků. V jídelníčku by se neměly objevovat sacharidy a díky nedostatku sacharidů se organismus dostane do takzvané ketózy. V tomto stavu získává organismus energii z tukové tkáně, nikoliv ze svalové tkáně.

Kolik mě bude stát proteinová dieta?
Cena jídla závisí na množství resp. počtu jídel za den, které Vám doporučí naše výživová poradkyně na základě odborného vyšetření. Náklady na proteinové jídlo postupně klesají podle toho, jak se snižuje tělesná hmotnost pacienta. S přechodem do další fáze diety se zpravidla
snižuje počet proteinových jídel za den.
Náklady na proteinové jídlo se v úvodní fázi pohybují přibližně od 195 Kč za jeden den. Je třeba zdůraznit, že se jedná o velmi komfortní formu proteinové diety, která vyžaduje jen minimum času a kuchařských dovedností při přípravě pokrmů. Při kalkulaci nákladů je třeba zvážit, kolik utratíte za běžné jídlo,protože to musíte od ceny proteinového jídla odečíst.
Nicméně je třeba zdůraznit, že zdravá a kvalitní redukce hmotnosti pod odborným vedením nemůže být zdarma a s určitými náklady je třeba počítat.

Pokud potřebujete zhubnout, naučit se zdravému stravování a zdravému životnímu stylu, jsme tu pro Vás.

Spolu dosáhneme vytoužených výsledků.

4 kroky hubnutí s proteinovou dietou Profidiet
   

Proč hubnout s námi

  odborný dohled výsledky bez jojo efektu spokojenost klientů  
  hubnutí ve 4 fázích rychlá příprava jídel postupná redukce hmotnosti  
  kvalitní suroviny zdravé hubnutí zdravý životní styl  
  chutné produkty hubnutí i se sladkým jídelníčky na míru

 

 
Reference
  Matouš | -15 kg   Eva | -13kg   Vladka | -8,5 kg  
       
             
Náš tým
Blanka Kubíčková
Majitelka a osobní trenérka
+420 774 359 904
blanka.kubickova@fitstudioslavkov.cz