Fitness >>SlimBelly/SlimLegs®
Linka
  SLIM BELLY®  
  SBOHEM BŘÍŠKO
Cílené hubnutí s metodou Airpressure Bodyforming
Metoda se skládá z:
•  lehkého tréninku
•  aplikace patentovaného Slim Belly
•  prověřených pravidel stravování


Funkce

  • Podpora odbourávání tuků na břiše stimulací prokrvení břišní oblasti
  • Viditelně menší obvod pasu již po 4 týdnech
  • Vyhlazení a zpevnění kůže
  • Redukce strií

V průměru o 8,3 cm menší obvod břicha jen za 4 týdny!
Ano, zní to neuvěřitelně! Toto je výsledek testu s více než 250 000 lidmi. Revoluční Slim Belly® dokáže to, co si mnoho lidí přeje: zmenšit velikost obvodu břicha! Se Slim Belly® je možné zhubnout až o 2 konfekční velikosti za 4 týdny.

Jako exklusivní partner firmy "ABC-one" se učastní naše fitness a wellness studie, v níž velmi důkladně otestujeme účinky Slim Belly®.

Proč je tak těžké zbavit se tuku na břiše?
Lidé, kteří mají problémy s postavou, dokáží svůj obvod pasu zmenšit jen málo a to i přes to, že změní své stravovací návyky a provozují cíleně vytrvalostní trénink. Důvodem je špatné prokrvení břišní oblasti.

Otestujte se!
Pohybujte se 20 až 30 minut střední intenzitou. Uvidíte, že se celé Vaše tělo rozehřeje. Jen problemová místa (břicho, stehna) zůstanou studená.
Důsledek: Na těchto problémových místech se tuk spaluje jen minimálně.

Řešení? Slim Belly®!
Slim Belly® stimuluje prokrvení břišní oblasti během tréninku a tím zvyšuje spalování tuku. Dochází k viditelnému zmenšení obvodu břicha, pokožce na břiše se vrací pevnost a pružnost.

Slimbelly

 

Linka
  SLIM LEGS®  
  Světová novinka: nové Slim Legs se SpiraloSkin/r / technologií

Unikátní technika, která nadchne každou ženu. Nové kalhoty dokonale padnou na tělo. V kombinaci s kardio tréninkem a osvědčenými pravidly správné výživy dosáhnete s novými kalhotami Slim Legs, tak jako i se Slim Belly v oblasti bříška, úžasných výsledků.

Metoda se skládá z:

  • lehkého tréninku na moderních kardio přístrojích (2-3krát za týden á 30-40 minut)
  • použití patentovaných Slim Legs
  • osvědčených pravidel správné výživy

S použitím Slim Legs stimulujete zvýšeným prokrvením odbourávání tuků na problémových částech těla. Pomocí technologie střídavého tlaku dochází v problémových partiích těla k podstatně vyššímu spalování tuků než při tréninku “bez”, a tím docílíte cílené redukce obvodu stehen. Výsledky jsou viditelné již za 4 týdny.

Slimbelly
 

Nová moderní patentovaná technologie

Nová patentovaná Spiralo Skin/r/ technologie zajistí jedinečný masážní efekt. Ve vnitřní části kalhot se nachází přes 25 m spirálovitě zformované silikonové hadičky, pomocí které je přenášen jemný střídavý tlak na stehna a zadeček. Touto jemnou masáží je docíleno prokrvení celé problémové partie.

Perfektní forma. Nejvyšší možné pohodlí.

Účastnice studie potvrzují neuvěřitelné pohodlí při nošení Slim Legs, jednoduchost při použití, příjemnost materiálu, efektivnost a účinnost.

Slimbelly
 

Vypadají dobře! Snadná obsluha!

Nové kalhoty Slim Legs vypadají velmi dobře. Kalhoty se jednoduše oblíkají a jsou na těle velmi příjemné. Lehký a prodyšný materiál garantuje příjemný pocit při nošení. Slim Legs se snadno čistí a je možno je prát. Nezpůsobují lokálně žádná tření, ani pocit škrcení.

Slim Legs dovoluje volný pohyb.

Nejdůležitější cíl, který byl pro vývoj produktu určen, byl dosažen. Nové Slim Legs jsou vhodné pro všechny druhy pohybu, cvičení a různé tréninkové metody. Se Slim Legs můžete trénovat na všech kardio přístrojích. Kromě toho umožňuje nová flexibilita nasazení Slim Legs při různých cvičeních ve skupinových a sálových kurzech nebo outdoorových aktivitách. Stačí jen nové Slim Legs vyzkoušet!

Viditelné výsledky

Skupiny a osoby, které nové Slim Legs formou studie již vyzkoušeli potvrzují účinnost metody. Spojení lehkého vytrvalostního tréninku a osvědčených pravidel správné výživy přineslo viditelné výsledky. Redukce obvodu byla měřitelná a pokožka získala opět pevnost a pružnost.

Pro každou ženu ve velikostech od XS až po XL

Možnost vyzkoušení zakoupení všech velikostí kalhot v našem Fit Studiu.

Slimbelly
Linka
 

Často kladené otázky

Pro koho je program určen?
Pro muže a ženy všech věkových kategorií, kteří mají nadváhu max. 20 kilo. Ale také pro lidi, kteří nechtějí snížit tělesnou hmotnost, ale jejich cílem je, cíleně upravit problémové partie těla.

Musím hladovět?
Právě naopak. Extrémní diety nedoporučujeme, protože tělo vidí umělý nedostatek kalorií jako hladomor a zpomaluje metabolismus pro úsporu energie. Chcete-li opravdu spalovat tuky, musí mít tělo jistotu, že vždy dostane dostatek energie. Dávejte však pozor na tzv. „negativní energetické bilance“, kdy konzumujete méně kalorií, než spotřebujete prostřednictvím fyzické aktivity.

Je trénink opravdu zdravý?
Ano, u metody Airpressure Bodyforming nemusíte polykat žádné pilulky a nejste vystaveni žádným elektrickým šokům. Kondiční trénink posiluje Vaše srdíčko a zlepšuje Váš imunitní systém.

Jsem nesportovní – zvládnu tento trénink?
Sice se hned nezapotíte, ale trénink je s jeho nízkou intenzitou vhodný i pro zcela netrénované osoby.

Kdy mohu trénovat?
Kdykoli během naší otvírací doby.

Budou se o mne ve fitness studiu dobře starat?
Ano. Po ruce máte vždy vyškolené specialisty, kteří Vás zasvětí do fungování celého programu. 

Potřebuji speciální sporotvní oblečení?
Ne. Obyčejné sportovní kathoty, tričko a sportovní obuv zcela postačí. Nezapomeňte na ručník!

Jsou pravidla stravování vhodná pro každodenní použití?
Ano. Naše doporučení jsou jednoduchá a proveditelná pro každého. V podstatě se jedná o nízkotučnou dietu s mírně sníženým obsahem sacharidů. 

Mohu se tréninkem zbavit strií?
Mnoho žen si pochvaluje výrazné zlepšení, protože střídavý tlak zlepšuje krevní oběh. Účinek je podobný jako u lymfodrenáže. 

Je sřídavý tlak příjemný?

Střídavý tlak lze přirovnat k masáži. Vyzkoušejte sami a přesvědčte se!

Mohu trénovat společně s partnerem?
Ano. K dispozici máte několik stanic, na kterých máte možnost trénovat s metodou Airpressure Bodyforming.

 
Linka
  Rozvrh lekci
Linka
  Vaši trenéři  
  Blanka Petra Romana    
FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 775 609 936 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz