Fitness >>Combat
Linak
  COMBAT Co je Combat / Jak lekce probíhá / Zbavíte se stresu
 

 

CO JE COMBAT

Jedná se o systém chytře sestavených kondičních programů, které mají vždy na 3 měsíce sestavenou stejnou choreografii. Tři měsíce je ideální doba na to, aby se člověk naučil všechny cviky provádět správně, zapamatoval si choreografii a cvičení si opravdu užíval. Po čtvrt roce se kompletně mění choreografie i hudba, takže opět dostanete nový impuls a chuť do cvičení.

Pokud dorazíte na hodinu, očekávejte intenzivní kardio i posilovací cvičení. Už po deseti minutách z vás pot poteče proudem. Tento program je inspirovaný bojovým uměním a čerpá z celé řady stylů, jakou jsou karate, box, taekwondo, tai chi a muay thai. Buďte připraveni na skutečně originální cviky, které na jiných lekcích nenajdete. Do varu vás dostane skvělá hudba plná nejnovějších hitů a díky povzbuzování instruktorů zvládnete údery i kopy i za jedinou hodinu.


Combat
Linka
 

JAK LEKCE PROBÍHÁ

Typická COMBAT hodina začíná zahřátím svalů a nácvikem možných variant kroků, kopů a úderů, se kterými se v průběhu lekce můžete setkat. Pak následuje série přibližně deseti skladeb, kde každá z nich má jinou choreografii. Ta je propracována od prvních tónů až do konce. Ke konci hodiny vás čeká ještě posilování a nakonec zasloužený strečink a zklidnění. Díky střídání cvičení o vyšší a nižší intenzitě spálíte mnohem více kalorií a spalovat budete i po skončení hodiny.

 

 

Combat
Linka
 

ZBAVÍTE SE STRESU A POSÍLÍTE SEBEDŮVĚRU

Stres je všude kolem nás a právě intenzivní cvičení se může stát bezpečným a svým způsobem léčivým nástrojem, jak zatočit s negativními emocemi. Navíc se s každou lekcí budete cítit lépe, nejen protože jste ji zvládli, ale že odcvičit lekci pro vás bude postupně mnohem snazší.

 

 

 
  Rozvrh lekci
Linka
  Vaši trenéři
  Katka      
FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 775 609 936 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz