Členství Fit Studia Slavkov
 Doba trvání Počet volných vstupů Cena členství
 14 dní členství na zkoušku na veškeré aktivity 300 Kč/14 dní
 1 měsíc neomezený počet vstupů na veškeré aktivity 990 Kč/měsíc
AKCE
760 Kč/měsíc

Členství na zkoušku je možné zakoupit pouze jednou na osobu.
Při členství Fit Studia Slavkov se jednotlivé vstupy už neplatí. Členství Fit Studia Slavkov je na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou.

 
 Ceny vstupů bez členství Fit Studia Slavkov
Aktivita Cena vstupu
 První lekce ve Fit Studiu Slavkov
zdarma
 Vstup na jakoukoliv aktivitu
140 Kč

Ceny jsou včetně DPH

Minimální hodnota dobití kreditu je 500 Kč a lze ho dobít ve Fit Studiu. Kredit se vztahuje na všechny aktivity. Platnost kreditu je 6 měsíců od posledního dobití, po této době je kredit zrušen. Nevyčerpaný kredit není možné proplatit.

Pro možnost zadávání rezervací online se musíte nejprve registrovat v našem rezervačním systému. Vaši rezervaci považujeme za závaznou, proto je možné ji v uživatelském účtu zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem lekce, jinak bude vstup odečten.

Žádáme o dodržování určené hodiny, na kterou jste objednáni (počítejte s rezervou 10 minut na převlečení). V případě pozdního příchodu bude cvičební lekce o tento čas zkrácena. Tímto respektujete klienty, kteří jsou objednáni po Vás.

Přijímáme poukázky SODEXO a EDENRED. V našem Fit Studiu je možné využít Multisport kartu a ActivePass a to na veškeré aktivity.

Děkujeme za pochopení.

 
  Rozvrh lekci

 

FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 775 609 936 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz