Fit Studio Pohyb, který baví Online Rezervace
FITNESS VIDEA FOTOGALERIE AKTUALITY VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ NÁŠ TÝM CENÍK KONTAKT
Power Plate Vacu Stroje Kruhový Trénink Alpinning Lymfodrenáž Osobní tréninky
TRX Funkční Trénink Jóga & Pilates SlimBelly Bosu Piloxing
  Fitness >> Jóga & Pilates
  YOGA & PILATES Yogalates / Ranní Yoga
  YOGALATES

Cvičební styl, který kombinuje prvky yogy a Pilates. Zaměřuje se na posílení středu těla, zlepšení stability a vypěstovává pružost a sílu těla. Zlepšuje držení těla, pravidelné a správné provádění cviků pomáhá od bolesti zad. Cviky se provádí na zemi na podložkách, vleže, v kleku, různých sedech i ve stoji. Při provádění cviků se používají i pomůcky - overbally, gumičky. Během cvičení směřujeme pozornost k vlastnímu tělu a vnímáme, jak se cítí. Yogalates je vhodné jak pro začátečníky, tak i mírně pokročilé.

 

RANNÍ YOGA

Ranní yoga je výborným startem do nového dne. Společným Pozdravem Slunci rozproudíme energii v těle a získáme po ránu skvělou náladu.  Ranní lekce je vhodné zařadit do našich dnů zejména proto, že v našem těle probíhá detoxikace. Lekce je určena všem, kteří se chtějí po ránu příjemně protáhnout, naučit se jógové asány, prohloubit svůj dech a připravit tělo i mysl na hektický pracovní den.

Vaši trenéři  
   
FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 775 609 936 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz