Fit Studio Pohyb, který baví Online Rezervace
FITNESS VIDEA FOTOGALERIE AKTUALITY VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ NÁŠ TÝM CENÍK KONTAKT
  AKTUALITY
 

Nově úzce spolupracujeme s firmou ACTISPORT zabývající se prodejem zimního i letního sportovního zboží. Kompletní nabídku firmy naleznete na stránkách www.actisport.cz. V našem studiu jsou přichystány slevové kupóny v hodnotě 200Kč. Všichni naši členi si je mohou vyzvednout u našich instruktorek. Zákazníci s kreditem je získají při každém dobití.

28.10.2017
 

Nakoupili jsme spoustu nových pomůcek pro funkční a kruhový trénink. Přijďte si je vyzkoušet.

17.10.2016
 

Využijte ještě letos možnost příspěvků až 500 Kč od Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.
S dokladem za dobití kreditu zajděte na jakoukoliv pobočku VZP ČR, kde Vás pracovníci zdarma zaregistrují do Klubu pevného zdraví a následně Vám bude proplacen příspěvek ve výši 500 Kč formou složenky nebo v hotovosti. Příspěvek je možné čerpat za každý kalendářní rok.
Nezapomeňte, že příspěvek je možné získat na každého člena rodiny, který je pojištěn u VZP ČR. O možnosti, jak vyčerpat maximální částku, se poraďte s instruktorkou v našem Fit Studiu.
Pobočku VZP ČR najdete i ve Slavkově u Brna.

17.10.2016
 

Dovolujeme si Vás upozornit, že od 16.2.2015 je prodloužena lhůta pro zrušení lekce prostřednictvím rezervačního systému z 6 na 12 hodin před jejím začátkem. Telefonické rušení lekcí bude akceptováno pouze ve výjimečných případech. V opakovaných případech už nebude brán zřetel ani na telefonickou omluvu. Zároveň připomínáme, že rušení lekcí emailem nebo SMS není možné.

12.2.2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FitStudio Slavkov, U Synagogy 258, Slavkov u Brna/ +420 775 609 936 / info@fitstudioslavkov.cz / www.fitstudioslavkov.cz